175. Oplodnění
Autor: Richard Taubenek
(1940 Praha - 2005 Praha)
signováno vpravo dole, vystavováno v Mastrichtu 2003
Technika: olej na plátně, datace: 2002
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 56 x 66 cm
Konec dražby: 05.12.2017 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč