78. Slunečnice
Autor: Richard Taubenek
(1940 Praha - 2005 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, plátno fixováno na překližce
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 59 cm, výška: 71 cm, rámování: 80 x 67,5 cm
Konec dražby: 31.07.2018 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč