3. Špála? - Květiny ve váze
nesignováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 32 x 23 cm
Konec dražby: 25.11.2019 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč