Bohyně malířství

signováno v tisku, paspartováno, zaskleno, na papíru skvrny
Technika: mědirytina
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 19:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč