30. J. Nový - Pražská Kampa

Signováno vpravo dole, na reversu, razítka, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 48 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:19 SEČ

Zbývá: 10d 13h 24m 1s

Vyvolávací cena: 800 Kč