30. J. Nový - Pražská Kampa
Signováno vpravo dole, na reversu, razítka, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 48 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč