Josef Wofner přisouzeno Krajina

skica kresbou na kartonu, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 98 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 72 x 110 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč