30. Pavka - Cesta u lesa

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 70 cm, výška: 52 cm, rámování: 58 x 75 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 20:14 SELČ

Zbývá: 6d 3h 15m 9s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč