30. Perští hráči Chovganu

Perská miniaturní malba na kosti, uložena na zdobené paspartě, signováno vpravo dole, rámováno v inkrustovaném poškozeném rámečku
Materiál: malba na kosti
Šířka: 10,8 cm, výška: 4,8 cm, rámování: pošk. 11 x 17 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:34 SELČ

Zbývá: 4d 10h 33m 26s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč