30. signováno Hlinomaz

tempera na papíře, sign PU, Zimní cesta, poškozeno, 54x43cm, rámováno zaskleno 60x48cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč