30. signováno Hlinomaz
tempera na papíře, sign PU, Zimní cesta, poškozeno, 54x43cm, rámováno zaskleno 60x48cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč