30. Strom v lese
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1961
Šířka: 33 cm, výška: 22 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 17.12.2019 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč