26. Cesta parkem

Autor: Jaroslav Šváb
(1906 Hodonín - 1999 Praha)

volný list, paspartováno, vlevo dole text: první návrh, signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 63 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč