26. Cesta parkem
Autor: Jaroslav Šváb
(1906 Hodonín - 1999 Praha)
volný list, paspartováno, vlevo dole text: první návrh, signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 63 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč