313. Faust

Autor: Jaroslav Šváb
(1906 Hodonín - 1999 Praha)

Barevná litografie na kartonu, Signováno a datováno vpravo dole, číslo váno 89/150
Technika: litografie na kartonu, datace: 1973
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 28 x 21 cm

Konec dražby: 28.07.2019 17:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč