43. Tábor
Autor: Jaroslav Šváb
(1906 Hodonín - 1999 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1955
Šířka: 51 cm, výška: 35,5 cm
Konec dražby: 23.10.2019 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč