Procházka - Krajina s rybníkem

signováno vpravo dole, rám vlevo poškozen
Technika: olej na kartonu, datace: 1960
Šířka: 66 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x 76 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč