300. Procházka - Krajina s rybníkem
signováno vpravo dole, rám vlevo poškozen
Technika: olej na kartonu, datace: 1960
Šířka: 66 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x 76 cm
Konec dražby: 09.12.2020 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč