Brány města

Autor: Antonio Gravina
(1934 - 2011)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 39,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 29,5 x 48,5

Konec dražby: 06.12.2021 19:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč