Rybníček v lese

Autor: David Mead
(1906 - 1986)

Dílo přisouzeno autorovi, nesignováno, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 20 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 26,5 x 32,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč