Ženský akt u vody

Autor: Sam Uhrdin
(1886 Tasbäck - 1964 Stockholm)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1927
Šířka: 35 cm, výška: 46 cm, rámování: 68 x 56 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč