200. Pohled na zámek

Autor: Karel Wellner
(1875 Unhošť - 1926 Olomouc)

Signováno v pravo dole,zaskleno a rámovano
Technika: suchá jehla
Šířka: 15 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 26 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč