374. Hanácko

Autor: Karel Wellner
(1875 Unhošť - 1926 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole, karton zvlněný. Paspartováno a zaskleno.
Technika: tempera, datace: 1922
Šířka: 43 cm, výška: 26 cm, rámování: 41,5 x 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 18:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč