53. Slunečné město
Autor: Karel Wellner
(1875 Unhošť - 1926 Olomouc)
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 57,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč