Povoz na cestě

Autor: Hjalmar Arleman
(1880 Stockholm - 1956 Bromma)

Nepodepsaný. Certifikováno Annou Arlemanovou, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 44 x 52 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč