124. Hrad Rondo, Španělsko
Autor: Pavel Šimon
(1920 Praha - 1958 Praha)
Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 26 x 22 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč