V parku

Autor: Pavel Šimon
(1920 Praha - 1958 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 9 cm, výška: 13 cm, rámování: 23,5 x 19,5 cm

Konec dražby: 12.12.2018 18:19

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč