78. Italská vila
Autor: Axel. P. Jensen
(1885 Kerteminde - 1972 ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 37 cm, výška: 32 cm, rámování: 42 x 47 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč