13. V přístavu
Autor: Edvin Lindholm-Houge
(1898 - 1969)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 45 cm, rámování: 56,5 x 56,5 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč