303. Zátiší
signováno datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 36 cm, výška: 32 cm, rámování: 39 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 22:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč