106. Slunce nad horou - XL Formát

Autor: Hugo Carlberg
(1880 - 1943)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 64,5 cm, rámování: 79 x 100 cm

Konec dražby: 05.01.2022 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 700 Kč