21. Most přes řeku Saone v Lyonu - XL Formát

Autor: Pierre Laroche
(1893 - 1982)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu výstavní štítek. rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 162 cm, výška: 97 cm, rámování: 100 x 164 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 15.02.2023 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč