190. Pár

Autor: Antonín Klučka
(1935)

signatura A.K., kombinovaná technika na kartonu, signováno vpravo dole, datováno 08, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 08
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 58,5 cm

Konec dražby: 05.12.2017 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč