11. Moon bird, sun bird

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

Originální litografie 1964 Z časopisu ´´XXe Siecle´´ Nesignované vydání. Vydavatel: G. di San Lazzaro. Zaskleno, paspartováno a nově rámováno.
Technika: litografie, datace: 1964
Šířka: 23 cm, výška: 30 cm, rámování: 47,5 x 39 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč