32. Le Lezard
Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)
barevná litografie, výřez, nesignováno, rám poškozen. Dle sdělení od Fundació de Joan Miró Barcelona se pravděpodobně jedná o litografii z výstavního katalogu Le Lézard aux plumes d’or, Galerie Berggruen, Paris, 1971
Technika: litografie na kartonu, datace: 1971
Šířka: 11,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 43 x 33 cm
Konec dražby: 28.07.2019 13:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč