Litografia original III.

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

"Original Lithograph III" je originální barevná litografie od Joan Miro, publikovaná v "Miro Lithographs III, Maeght Publisher" v roce 1977. Zobrazuje Mirův charakteristický biomorfní abstraktní styl v černé, zelené, žluté, červené a modré barvě. Nesignovaný volný list.
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč