528. Za zrcadlem 139-140

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

obálka uměleckého litografického časopisu Derriere le Miroir, který vycházel v omezeném nákladu litografickým tiskem. Každé vydání obsahovalo originální litografie umělců, které zastupovala Maeght gallery z Paříže
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 57 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 73,5

Konec dražby: 14.07.2019 21:17

Zbývá: 17d 10h 44m 9s

Vyvolávací cena: 1 100 Kč