86. Kompozice

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

značeno vzadu pod krytem: Joan Miró, Litografia originale non firmata II Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 25,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 44,5 x 37 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč