V. Kubín - Krajinka

signováno vpravodole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 10 cm, rámování: 24 x 35 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč