305. V. Kubín - Krajinka
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 10 cm, rámování: 24 x 35 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč