124. Volání smrti

Autor: Käthe Kollwtiz
(1867 Königsberg - 1945 Moritzburg)

Signováno vpravo dole v tisku, rámováno a zaskleno
Technika: ofset
Šířka: 33 cm, výška: 33 cm, rámování: 67 x 50 cm

Konec dražby: 11.07.2022 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč