70. Božská komedie
Autor: Salvador Dalí
(1904 Figueres - 1989 Figueres, Španělsko)
barevný dřevoryt z cyklu Božská komedie, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1959-63
Šířka: 24,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 48 x 42
Konec dražby: 07.12.2017 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč