271. Vesnice
Autor: Marie Koláčová Ondrová
(1941 Brno)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 68 cm, rámování: 86 x 49,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč