307. V. Kubín - Říčka v lese
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 44 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč