170. Keramický talíř IV.
Autor: Tupesy Keramika
Značeno zespodu, průměr 14 cm
Technika: kombinovaná technika, materiál: ručně malovaná a glazovaná keramika
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč