268. Proplétaný keramický talíř I.
Autor: Tupesy Keramika
Signováno zespodu, průměr 27 cm
Technika: kombinovaná technika, materiál: ručně malovaná a glazovaná keramika
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč