291. Keramický talíř - 3 ženy
Autor: Tupesy Keramika
Značeno zespodu, průměr 18 cm
Technika: kombinovaná technika, materiál: ručně malovaná glazovaná keramika
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč