55. Keramický talíř II.
Autor: Tupesy Keramika
Značeno ochrannou známkou zespodu, průměr 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 25.01.2023 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč