276. 2ks keramických talířů
Autor: Modra Keramika
(? Slovensko - ?)
Zespodu značeno, průměr 21 cm
Technika: kombinovaná technika, materiál: ručně malovaná glazovaná keramika
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč