287. 4ks keramických talířků

Autor: Modra Keramika
(? Slovensko - ?)

Značeno zespodu, průměr 9,5 a 8 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč