59. 2ks keramických talířů

Autor: Modra Keramika
(? Slovensko - ?)

Zespodu značeno, průměr 21 cm
Technika: kombinovaná technika, materiál: ručně malovaná glazovaná keramika
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.01.2023 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč