9. Nástěnné hodiny s konzolí

Autor: hodinářská firma Lenzkirch
(1851 - 1929 Německo)

S klíčkem, ze dvou částí - konsole k přichycení na zeď, hodiny můžou i stát samostatně, půlový chod, zdobeno kováním, chod nevyzkoušen, dle výrobního čísla 1 Million 441444 byly tyto hodiny vyrobeny mezi roky 1905-1910. Značeno na hodinovém stroji zezadu
Šířka: 30 cm, výška: 52 cm, hloubka: 15 cm, rámování: podstavec 34 x 21,5 x 18,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:04 SEČ

Zbývá: 8d 8h 46m 18s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč