103. V lese

Autor: Ludvík Klímek
(1907 Vsetín - 1959 Vsetín)

signováno a datováno vpravo dole, malba v původním stavu, blondel rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 125 cm, výška: 85 cm, rámování: 145 x 110
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 19:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč